Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Підсумки третього тижня роботи на карантині
П'ятниця, 03 квітня 2020 08:36

Підсумки третього тижня роботи на карантині

За період з 30.03.2020 по 03.04.2020 року викладачами кафедри було виконано педагогічне навантаження в повному обсязі. Викладачі та студенти працювали online з використанням платформ для проведення відеоконференцій та вебінарів, а також за допомогою електронної пошти для студентів у віддалених районах.

За підсумками роботи XI Міжнародної науково-практичної конференції  «Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання» було сформовано 2 том збірника, студентський, який буде розісланий найближчим часом.

Готується випуск колективної монографії «Інноваційні технології у туристичному та готельно-ресторанному бізнесі».

Студенти кафедри під керівництвом викладачів підготували тези доповідей та презентації до проведення Днів студентської науки в ЧДТУ.

Підготовлено випуск 1 номеру наукового журналу кафедри «Інновації та технології в сфері послуг та харчування».

Галерея зображень