Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини 19-20 березня 2020 року кафедра туризму та готельно-ресторанної справи провела онлайн ХІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання»
Четвер, 26 березня 2020 10:00

В умовах карантину робота продовжується. Так, 19-20 березня 2020 року кафедра туризму та готельно-ресторанної справи провела онлайн ХІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні:  проблеми розвитку та регулювання».

За результатами роботи конференції формується збірник матеріалів, який буде найближчим часом розісланий учасникам.

Надійшли тези з різних навчальних закладів та установ: (53 тези з 32 закладів та установ):

1. Національний університет харчових технологій,
  2. Одеський національний економічний університет,
  3. ВП «Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв»
  4. ВП «Львівська філіяЄвропейського університету
  5. Львівський національний університет імені Івана Франка
  6. Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  7. Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ
  8. ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі
  9. Донбаська державна машинобудівна академія (м.Краматорськ)
  10. ПВНЗ Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демянчука, м. Рівне
  11. Київський національний університет культури і мистецтв
  12. Київський університет культури
  13. Університет митної справи і фінансів, м.Дніпро
  14. Львівський інститут економіки і туризму
  15. Національний університет «Запорізька політехніка»
  16. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, м.Мелітополь
  17. Дніпровський транспортно-економічний коледж
  18. ГО «Фонд розвитку «Шевченків край»»
  19. Київський національний торговельно-економічний університет
  20. Академія праці, соціальних відносин і туризму
  21. Одеська національна академія харчових технологій
  22. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
  23. Луцький національний технічний університет
  24. Шевченківський національний заповідник
  25. Херсонський державний аграрний університет
  26. Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника
  27. Академія рекреаційних технологій і права
  28. Харківський торговельно-економічного інститут Київського національного торговельно-економічного університету
  29. Мукачівський державний університет
  30. Харківський державний університет харчування та торгівлі
  31. Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаря
  32. Cardiff Metropolitan University

До конференції активно долучилися викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, кафедри харчових технологій, кафедри фізичного виховання та здоров’я людини.

На конференції було розглянуто широкий спектр проблем за такими напрямками: тенденції та пріоритетні напрямки розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в Україні та світі, шляхи використання рекреаційно-туристичного потенціалу регіонів України, в тому числі і Черкаської області, сучасні фінансово-економічні та організаційно-правові механізми функціонування туристичних підприємств та проблеми їх розвитку, новітні харчові технології у сфері готельного та ресторанного бізнесу, проблеми підготовки фахівців в галузі туризму та ін.