Ви тут: ЧДТУ Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Новини Зустріч студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з представниками культурно-освітнього агентства «ІСЕА»
П'ятниця, 06 березня 2020 11:13

05.03.2020 року відбулась зустріч студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з представниками культурно-освітнього агентства «ІСЕА», яке має багаторічний досвід співпраці з кращими навчальними закладами США, Канади, Великобританії, Ірландії, Австралії, Франції, Мальти, Німеччини, Швейцарії та Нової Зеландії та інших країн.