Четвер, 05 липня 2018 15:05

Вітання випускникам від деканату

Факультет харчових технологій та сфери обслуговування щиро вітає випускників спеціальностей «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології» з отриманням дипломів 4 липня 2018 року на Площі Знань.
Роки, які Ви присвятили навчанню в університеті, сьогодні принесли Вам перші здобутки – дипломи бакалаврів!
Будьте сміливими, активними, відстоюйте власну точку зору, вдосконалюйте себе, не забувайте своїх батьків та викладачів, бережіть друзів, йдіть лише вперед! З гордістю носіть ім’я випускника Черкаського державного технологічного університету!
ФХТСО бажає Вам вміло застосувати на практиці знання, здобуті в університеті, а також будемо раді бачити Вас в статусі наших майбутніх магістрантів.
З любов’ю та повагою, Ваш ФХТСО!