Субота, 01 вересня 2018 18:25

День Знань

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи ФХТСО від щирого серця вітає викладачів та студентів із початком навчального року та з Днем Знань!

Особливі слова вітань хочеться адресувати першокурсникам: сьогодні перед Вами відкриваються двері престижного вищого навчального закладу, шлях до знань сфери обслуговування, творчих перемог та наукових звершень. Від сьогодні Ви – студенти Черкаського державного технологічного університету.
Попереду у Вас найкращі студентські роки - це один з найкращих періодів життя, який має бути насиченим, активним й запам’ятатися надовго. Від усієї душі бажаємо, щоб Вам скорилися найвищі вершини, здійснилися найсміливіші задуми, успіхів та творчого натхнення, незабутніх вражень від студентського життя, знайти гарних друзів та отримати глибокі та ґрунтовні знання.