Ви тут: ЧДТУ Центр освітніх технологій Новини Під час чергової лекції інтерактивного курсу педагогічної майстерності для викладачів Черкаського державного технологічного університету говорили про традиційні й іноваційні форми й методи навчання та про оцінювання результатів навчання у вищій школі
Четвер, 25 березня 2021 14:23

Лекторка, к.пед.н., доцент кафедри української мови та загального мовознавства Василенко Ніна Василівна провела лекцію у змішаному форматі - онлайн на платформі Microsoft Teams та офлайн - для тих колег, які доєдналися до жвавої дискусії в аудиторії. Дискутували про можливість адекватного оцінювання нетрадиційних методів навчання, наводили приклади із практики та ділилися власним досвідом у застосуванні інноваційних педагогічних прийомів.

Наступна зустріч уже готується. Слідкуйте за анонсами на Фейсбук-сторінці й на сайті університету і обов’язково доєднуйтеся до наших зустрічей!