І все-таки: в началі Було Слово!
І все-таки: начальний дух - Любов!..
Євген Маланюк
В черговий раз студентство Черкаського державного університету пересвідчилось, що живе на непростій, благодатній черкаській землі, яка дала світові великих геніїв: Шевченка, Нечуя-Левицького, Симоненка, коли в черговий раз 09.04.2014 року в рамках роковин Великого Кобзаря на гостини до Студентської ради, Центру культури та виховання завітав відомий черкаський письменник, драматург, поет, громадський діяч та просто чудова, щира людина - Сергій Лукич Носань.
Майстер слова презентував студенству свої нові твори: новели «Війна не закінчилася» та «Візок під дощем», документальну повість-реквієм «Ой Дніпро, Дніпро!,,», мініатюри «У полум’ї листя...», український народний казковий роман «Диваківці або Котигорошко і Понтій Пілат з Холодного Яру».
Цікаво, невимушено, щиро розповідав про своє дітище Сергій Лукич. У кожному слові якого відчувалося тепло, любов та повага до рідного краю та людей, відчувалася велика генетична мудрість. Слова, які є епіграфом його книги «Диваківці або Котигорошко і Понтій Пілат з Холодного Яру»: «Тільки одна – одна є в людини ДОРОГА, Довга дорога - від Бога й до Бога. Довга дорога, тернова дорога, дорога Любові, дорога – по совісті жити. Вічна дорога – до Світла Дорога, Дорога – Добро творити» стали лейтмотивом цієї зустрічі, яку студенти запам’ятали на все життя.