В рамках створення Галузевої Ради Корпорації OSTCHEMі розробки єдиних стандартів підготовки кваліфікованих кадрів в Черкаському державному технологічному університеті, 20 вересня 2013 року, відбулося підписання мемоморандуму по сприянню у працевлаштуванні спеціалістів напрямку «Хімічна технологія».
З боку вузу, за дорученням ректора ЧДТУ, професора, заслуженого працівника народної освіти України Юрія Григоровича Леги, меморандум підписав проректор з навчальної роботи, к.т.н., професор, Олександр Олексійович Ситник, з іншого боку – почесний президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Борисівна Жуковська.
Підписання Меморандуму по сприянню у працевлаштуванні спеціалістів напрямку «Хімічна технологія» дає можливість студентам ЧДТУ працевлаштування в ПАТ «Азот», для цього на сьогоднішній день створено 15 робочих місць для молодих спеціалістів, з якими на зустрічі були укладені договори з гарантією працевлаштування після закінчення навчання в ЧДТУ. Ці ж студенти отримали змогу проходження оплачуваного стажування в період канікул.
15 студентів четвертого курсу напряму підготовки «Хімічна технологія» будівельного факультету отримали свідоцтва про закінчення курсу навчання на підприємстві з присвоєнням розряду та робочої професії. А студенти даного напряму після третього курсу мають змогу пройти практику на ПАТ «Азот» для поглибленого вивчення робочого місця, а також спробувати зарекомендувати себе.