Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини Студент ЧДТУ Нікіта Прогунов здобув бронзу на Чемпіонаті України з кікбоксингу
Середа, 04 серпня 2021 10:10

Студент ЧДТУ Нікіта Прогунов здобув бронзу на Чемпіонаті України з кікбоксингу

З 25 до 28 березня 2021 року в Одесі проходив Чемпіонат України з кікбоксингу «WAKO» серед дорослих та Всеукраїнські змагання серед юнаків та юніорів.
    Вулканівці, в складі збірної команди Черкаської області, під керівництвом Заслуженого тренера України Юрія Зубова у напруженій боротьбі вибороли 4 золотих, 5 бронзових нагород та ще два спортсмени посіли п’яте місце.
   Студент третього курсу кафедри політичних і філософських наук, групи ПФ-189 Черкаського державного технологічного університету Нікіта Прогунов здобув бронзу в кік-лайті та лайт-контакті (І розряд). Варто зазначити, що  у ваговій категорії Нікіти за перемогу змагалися 11 спортсменів, що свідчить про високу конкурентність у цьому виді спорту.
     Черкаський державний технологічний університет вітає Нікіту Прогунова з перемогою та зичить підкорення нових спортивних та наукових вершин!