Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ відзначили кращих студентів
П'ятниця, 26 березня 2021 10:24

На кафедрі дизайну ЧДТУ відзначили кращих студентів

23 березня 2021 року,з нагоди 61 річниці Черкаського державного технологічного університету, на кафедрі дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну відбулося урочисте нагородження кращих студентів.

Завідувачка кафедри дизайну Інна Яковець подякувала студентам за наполегливу роботу, сумління та успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті кафедри та університету.

На урочисте засідання завітав декан факультетуМикола Підгорний. Він з теплими словами і найкращими побажаннями звернувся  до колективу кафедри, зазначивши, що кафедра дизайну є гордістю факультету.

У присутності викладачів та співробітників кафедри декан комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну ЧДТУ Микола Підгорний урочисто вручив відзнаки студентам-дизайнерам.