ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини Студент ЧДТУ Руслан Чумак став бронзовим призером Всеукраїнського турніру зі стрільби з лука
П'ятниця, 12 березня 2021 09:52

Студент ЧДТУ Руслан Чумак став бронзовим призером Всеукраїнського турніру зі стрільби з лука

З 5 до 7 березня 2021 року в Києві проходив традиційний дванадцятий всеукраїнський відкритий турнір зі стрільби з лука «Київська весна». У турнірі брали участь понад сто спортсменів із семи областей України та міста Київ. Черкаську область на змаганнях представляли 15 спортсменів, серед яких студент другого курсу будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» групи Б-91Руслан Чумак

За результатами стартового кола у категорії «чоловіки» Руслан Чумак виборов бронзову нагороду. Тренує Руслана тренерка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Наталія Калініченко.