Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини Випускниця ЧДТУ провела майстер-клас для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»
Вівторок, 23 лютого 2021 09:21

22 лютого на базі навчально-тренувальної лабораторії кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пройшов семінар-майстер-клас «Особливості роботи бариста».

Випускниця 2019 року спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»Олександра Шпак, бариста кав’ярні «The Room», розповіла студентам про специфіку приготування кави та кавових напоїв. Особливу увагу було приділено залежності органолептичних показників напоїв від сорту кави чи певного купажу.

Під час майстер-класу студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» мали можливість дізнатися від професійного бариста про тонкощі приготування класичних та авторських кавових напоїв.

Отримані знання допоможуть майбутнім фахівцям сфери гостинності краще розуміти специфіку організації роботи кав’ярень та їх місце у ресторанному бізнесі.