Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини Студенти ЧДТУ побували на віртуальній екскурсії офісом ІТ-компанії KeepSolid
Понеділок, 22 лютого 2021 09:48

Студенти ЧДТУ побували на віртуальній екскурсії офісом ІТ-компанії KeepSolid

Студенти ЧДТУ побували на віртуальній екскурсії офісом ІТ-компанії  KeepSolid

17 лютого 2021 року Європейська асоціація програмної інженерії (EASE) організувала для студентів Черкаського державного технологічного університету віртуальну екскурсію офісом IT-компанії KeepSolid, яка створює сучасні додатки і сервіси доступні на різних платформах по всьому світу.

До екскурсії долучилися близько 60 студентів і викладачів факультету інформаційних технологій і систем ЧДТУ.

Під час віртуальної події резидент EASE поділився власною історією успіху, надав корисну інформацію для студентів та відповів на запитання.

Колектив факультету інформаційних технологій і систем ЧДТУ вдячний компанії KeepSolid за цікаву екскурсію і чекає на нові зустрічі.