ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини Студентка ЧДТУ Єлизавета Сікало посіла призове місце на чемпіонаті України зі стрільби з лука (відео)
Вівторок, 02 лютого 2021 09:26

25–30 січня 2021року в легкоатлетичному манежі Національного аерокосмічного університету «Харківський авіаційний інститут» ім. М.Є. Жуковськогопроходив Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів.

За результатами змагань, у яких взяли участь понад 300 учасників з різних куточків України, студентка факультету комп'ютеризованих технологій і дизайну Черкаського державного технологічного університету, вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2Єлизавета Сікало виборола ІІІ місце в особистій першості серед жінок.

Церемонію нагородження медалями й грамотами Міністерства молоді та спорту України проводили головний суддя змагань, заслужений тренер України Олександр Ксенофонтов і перший віце-президент Федерації стрільби з лука України Валерій Булко.

Сюжет «UA:Черкаси».