Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини Підтримаймо відео студентів-маркетологів ЧДТУ!
П'ятниця, 11 грудня 2020 10:09

Підтримаймо відео студентів-маркетологів ЧДТУ!

Державна служба України з питань праці запустила відео студентів-маркетологів Черкаського державного технологічного університету «Ти не робот!» у межах реалізації Проєкту Євросоюзу й Міжнародної організації праці ООН «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

До 14 груднятриває голосування за кращий відеоролик на сторінках Державної служби України з питань праці та МОП. Відео, що набере найбільше голосів отримає відзнаку від ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

Підтримаймо своїми голосами роботу студентів Черкаського державного технологічного університету!

Поставити вподобайку необхідно за посиланням: https://fb.watch/2iUl8W9WfK/

Над соціальним відео працювали студенти-маркетологи факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету: Олена Немцова, Таня Биченко, Михайло Онопрієнко і Єлєна Гладкова під керівництвом завідувачки кафедри економічної кібернетики та маркетингу ЧДТУОлени Коломицевої.