Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини Студенти ЧДТУ провели практичне заняття у вольєрі для диких тварин та долучилися до всеукраїнської акції «Нагодуй птахів узимку»
Вівторок, 08 грудня 2020 13:16

Студенти спеціальності «Лісове господарство» разом із студентами  спеціальності «Екологія» Черкаського державного технологічного університету, у супроводі завідувачки кафедри загальної екології, педагогіки та психологіїІнгріди Чемерис та викладачів кафедриВіктора Сича і Світлани Ключки, у межах практичних занять,відвідали вольєр для напіввільного утримання диких тварин.

У 2020 році між Черкаським державним технологічним університетом, ТОВ «Мисливський клуб «ФАЗАН» та ДП «Черкаське лісове господарство» укладено договір про співпрацю, тож вольєр для напіввільного утримання диких тварин, що знаходиться у свидівському лісі, є також навчально практичною базою для студентів ЧДТУ та учнів Черкаського шкільного лісництва.

У вольєрі розводять диких кабанів, косуль, муфлонів, ланей. На території вольєру студенти мають змогу вивчати біотехнічні заходи, спрямовані на поліпшення умов існування, розмноження та збільшення чисельності диких тварин, досліджувати спосіб життя та особливості поведінки окремих видів диких звірів, їх кормової бази, спостерігати за розвитком популяцій диких тварин, що проживають у напіввільних умовах, вивчати флору та фауну місцевого лісу.

Першокурсники та другокурсники ЧДТУ – майбутні лісівники разом із своїми наставниками розвісили годівнички для птахів  на території вольєру, долучившись до всеукраїнської акції «Нагодуй птахів узимку», ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України, яка відбувається цими днями по всій Україні. По завершенню разом з єгерями вже спланували теми та специфіку наступних відвідин вольєру, де будуть періодично проводити практичні заняття.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.