Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини Студентки ЧДТУ стали переможницями фестивалю-конкурсу «Цвіт нації»
Четвер, 17 жовтня 2019 09:26

Студентки ЧДТУ стали переможницями фестивалю-конкурсу «Цвіт нації»

13 – 14 жовтня в міському будинку культури імені Івана Кулика до дня Покрови, Українського козацтва та Дня захисника України вдруге проходив міський мистецький фестиваль-конкурс «Цвіт нації», який об’єднав кращі мистецькі колективи Черкас. Цьогоріч на фестивалі конкурсі студентки Черкаського державного технологічного університету Олена Зубрицька та Анна Зінченко гідно представили рідний навчальний заклад, здобувши Дипломи І та, відповідно, ІІ ступеню у своїх конкурсних номінаціях.

За результатами оцінок неупередженого журі, третьокурсниця факультету електронних технологій і робототехніки спеціальності «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології.  Робототехнічні системи та автоматизація» Олена Зубрицька стала лауреаткою І ступеню ІІ міського мистецького фестивалю-конкурсу «Цвіт нації» у номінації «Театральне мистецтво», а студентка факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну спеціальності «дизайн» Анна Зінченко виборола Диплом лауреата ІІ ступеню ІІ міського мистецького фестивалю-конкурсу «Цвіт нації» у номінації «Вокальне мистецтво» у категорії «Молодь».

Вітаємо дівчат з відзнаками та бажаємо підкорення нових вершин мистецького Олімпу!