Ви тут: ЧДТУ Студентське самоврядування Новини У ЧДТУ коронували Міс та Містера - 2019
Понеділок, 22 квітня 2019 13:39

У ЧДТУ коронували Міс та Містера - 2019

18 квітня у Черкаському державному технологічному університеті відгриміло яскраве дійство «Міс та Містер ЧДТУ 2019». Такий конкурс вже традиційно організовує Студентська рада ЧДТУ, обираючи певну тематику, долучаючи спонсорів і проводячи неймовірну підготовку та відбіркові етапи, аби вразити аудиторію феєричним фінальним шоу. Відтак, цьогоріч довгоочікувана подія проходила під гаслом: «Ми всі однієї крові». Щороку «Міс та Містер ЧДТУ» розкриває творчі здібності учасників та організаторів, навчає працювати у команді та знаходити нових друзів. Головним організатором конкурсу «Міс та Містер ЧДТУ-2019»виступили голова студентського самоврядування ЧДТУ Віктор Гузенко та третьокурсниця факультету гуманітарних технологій Лідія Демська, місію координатора проекту виконав Едуард Кучеренко,  а згуртована команда організаторів-студентів ЧДТУ блискуче впоралися зі низкою нелегких завдань.

– Сьогодні  в Черкаському державному технологічному університеті справжнє свято, до якого сумлінно готувалися не один місяць. Я впевнений, що цей вечір вразить вас позитивними емоціями та невичерпною енергією молодості,– зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.

Сім красунь, чотири красені, потужна команда організаторів та близько 20 спонсорів, які зголосилися підтримати проект, –потужна складова феєричного дійства. Завдяки злагодженій роботі учасники влаштували справжню революцію, кожному вдалося розкрити свою яскраву індивідуальність та привернути увагу до актуальних питань сьогодення. Молоді, красиві, завзяті, талановиті студенти Черкаського державного технологічного університету впевнено вийшли на сцену, щоб довести всім, що вони – найкращі. Аби підтримати конкурсантів організатори шоу теж продемонстрували свої хореографічні здібності,подарувавши аудиторії запальний танцювальний номер, який здійняв шквал схвальних оплесків.

Оцінювало учасників професійне журі, на чолі з випускницею ЧДТУ, досвідченим організатором конкурсу Юлією Горб.

Після запеклої боротьби титул «Міс ЧДТУ – 2019» та корону переможниці здобула першокурсниця факультету гуманітарних технологій Даша Ніконова, а почесне звання та корону «Містер ЧДТУ - 2019» виборов четвертокурсник будівельного факультету Тарас Манжура.

Ще однією непересічною подією у межах цьогорічного свята краси і молоді стало освідчення зі сцени, яке, безперечно, запам'ятається закоханим на все життя.