Ви тут: ЧДТУ Вибори ректора ЧДТУ 18 липня 2017 р. відбулось установче засідання Виборчої комісії ЧДТУ з обрання керівника (ректора) ЧДТУ
Вівторок, 18 липня 2017 16:56

Відповідно до Наказу по ЧДТУ №250/01 від 14.07.2017 р. “Про організацію та проведення виборів ректора Черкаського державного технологічного університету”, які відбудуться 28 вересня 2017 р. затверджено кількісний і персональний склад Виборчої комісії з проведення виборів ректора Черкаського державного технологічного університету.

18 липня 2017 р. відбулось установче засідання Виборчої комісії  з проведення виборів ректора Черкаського державного технологічного університету на якому були прийняті рішення організаційного характеру (обрано голову, заступника та секретаря) та прийнято рішення щодо подальшої роботи.

завідувач кафедри фізичного виховання

та здоровя людини

Загородній

Василь Володимирович