Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-26-012480-a

ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОДОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

(Назва підприємства, організації, установи)

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з вивезення, знешкодження та захоронення твердих побутових відходів, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Черкаський державний технологічний університет; 18006, Україна, Черкаська обл., Черкаси, бул. Шевченка, 460; код за ЄДРПОУ – 05390336; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):код ДК 021-2015 (CPV) 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення, знешкодження та захоронення твердих побутових відходів)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:відкриті торги з особливостями,  UA-2022-12-26-012480-a.

Обґрунтування обсягів закупівлі:обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного надання послуг у попередньому році.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 293 107,00  грн. з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом фактичного надання послуг у попередньому році. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг керуючись рішенням Виконавчого комітету Черкаської міської ради №695 від 05.09.2022 року Про встановлення тарифу на послугу з вивезення твердих, рідких побутових відходів, що надається комунальним підприємством «Черкаська служба чистоти» Черкаської міської ради.

Розмір бюджетного призначення:293 107,00  грн.  згідно бюджетного запиту на 2023рік.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Термін постачання – з 01.01.2023р. (або з дати укладання договору) по 31.12.2023р.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг надання послуг на рік. За одиницю виміру кількості приймається кубічний метр.

Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги попереднього календарного року, становить 1258,40 м3на 2023р.:

№  п/п

Місце надання послуг

Період

2023рік

Назва об’єкта

Адреса об’єкта

К-ть контей-нерів* шт.

К-ть вивозу на тиждень, разів

Господарський двір

вул. Кобзарська, 58

Стадіон

вул. Добровольського, 7

1 раз в тиждень

Корпус № 10

бульв. Шевченка, 333

Гуртожиток № 2

вул. Чехова, 42

6 разів в тиждень

Гуртожиток № 3

вул. Смілянська, 97/1

Гуртожиток № 1

вул. Кобзарська, 58

1 раз в тиждень

* - один контейнер 1,1 м3

Якість Послуг має відповідати вимогам Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», Правилам надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених Постановою КМУ від 10 грудня 2008 року №1070, іншим нормативним документам України, що регулюють порядок поводження з твердими побутовими відходами на території України.