Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ відзначилися на олімпіаді з економічної кібернетики
Четвер, 03 травня 2018 09:20

Студенти ЧДТУ відзначилися на олімпіаді з економічної кібернетики

Про це повідомляє «Нова Доба»

В Олімпіаді взяли участь студенти кафедри економічної кібернетики та маркетингу Черкаського державного технологічного університету Ткаченко Андрій – студент 4 курсу та Охременко Юлія – студентка 3 курсу.

За результатами участі в Олімпіаді, Ткаченко Андрій був відзначений Грамотою в номінації «Оригінальне моделювання економічних процесів», Охременко Юлія – Грамотою в номінації «Креативний підхід до розв’язання економічних завдань».

КУЛЬТУРА. ОСВІТА

Новина із категорії: Культура. ОсвітаRSS

Студенти ЧДТУ відзначилися на олімпіаді з економічної кібернетики

Дата: 27-04-2018, 18:32.

Студенти ЧДТУ відзначилися на олімпіаді з економічної кібернетики25-27 квітня 2018 року у Львівському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна кібернетика». Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Черкаського державного технологічного університету.