,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Представники ЧДТУ взяли участь у презентації збірки "Пам’ять серця"
Понеділок, 23 квітня 2018 09:36

Представники ЧДТУ взяли участь у презентації збірки "Пам’ять серця"

Представники Черкаського державного технологічного університету взяли участь у презентації збірки інформаційних та фотоматеріалів "Пам’ять серця", присвяченої черкасцям, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

Інформує громадсько-політичне видання ПРЕС-ЦЕНТР

В унікальному виданні зібрані спогади рідних та близьких 26 військових. Серед історій сучасних героїв увіковічена на сторінках і доля випускника будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету, бійцябатальйону "Азов" Сергія Амброса.Сергій загинув 18 лютого 2015 року під час мінометного обстрілу у місті Широкіно, посмертно нагороджений за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом "За мужність" IIIступеня та відзнакою "Народний Герой України". Збірка "Пам’ять серця" складається із двох частин, адже упорядники видання прагнули відтворити, зберегти і передати для сучасників та прийдешніх поколінь глибоку особистість кожного з героїв. Зокрема, у другій частині волонтери, діти черкаських шкіл та вчителі щиро та емоційно розкривають своє бачення життєвого шляху мужніх захисників нашої держави.

Під час презентації родичі загиблих бійців урочисто отримали примірники книг та Листи-подяки. Автори художніх творів теж були відзначені Подяками.

Примірники збірки інформаційних та фотоматеріалів "Пам’ять серця" незабаром надійдуть у бібліотеки та навчальні заклади Черкащини.