,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Міський голова привітав Черкаський державний технологічний університет із 58-ою річницею
П'ятниця, 16 березня 2018 11:54

Міський голова привітав Черкаський державний технологічний університет із 58-ою річницею

58-ма річниця від дня заснування виповнилася нині в Черкаського державного технологічного університету. Привітати навчальний заклад із важливою для них датою до ЧДТУ завітав міський голова Анатолій Бондаренко разом зі своїм заступником Ігорем Волошином. Нині в стінах цього альма-матер отримує професію майже п’ять тисяч студентів. До слова, серед них – молодь із 20 країн світу.
 

– Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу та громади нашого міста щиро вітаю колектив із черговим днем народження університету. Залишайтесь таким же міцним колективом, яким ви є сьогодні. Тоді, впевнений, ви надалі розвиватиметесь та випускатиме талановитих фахівців, – сказав Анатолій Бондаренко.

Під час урочистого зібрання мер відзначив педагогів ЧДТУ міськими нагородами. Так, медаль «За сумлінну працю» отримав професор кафедри технології та обладнання машинобудівних виробництв факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Губар Євген Якович. Подяками відзначив доцента кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Оксану Тригуб, доцента кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій факультету електронних технологій і робототехніки Сергія Філімонова.

Грамотою виконавчого комітету Черкаської міської ради під час заходу нагородили доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету харчових технологій та сфери обслуговування Світлану Бєляєву, кандидата біологічних наук, доцента кафедри екології будівельного факультету Людмилу Жицьку, а ще – доцента кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Ларису Мізник.

Відзначили працівників університету й грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

– Хочу подякувати студентам, науково-педагогічному персоналу, всім працівникам Черкаського державного технологічного університету, адже існування університету не можливе без колективу та студентів, – наголосив у вітальному слові ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор. – Цьогоріч ми значно покращили навчально-лабораторні бази та технічне обладнання.
 
Після вітальних виступів та урочистих нагороджень, відбулося урочисте відкриття Виставкової зали кафедри дизайну та Лабораторії сучасних цифрових рішень. Наприкінці офіційної частини гості відвідали Музей історії радіотехніки імені професора Ю.П. Кунченка, в якому представлені експонати, пов'язані з іменами видатних українських вчених, що зробили значний внесок у розвиток радіотехнічної науки та побували в навчальних лабораторіях факультету електронних технологій та робототехніки, зокрема познайомилися з новими сучасними розробками кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій та кафедри радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем.
 
Для довідки:

Історія Черкаського державного технологічного університету починається у 1960 р. з Черкаського загальнотехнічного факультету Київського технологічного інституту харчової промисловості (згідно з наказом міністра вищої і середньої спеціальної освіти Української РСР за № 84 від 11 березня 1960 року).