,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відкрилася виставка «Дизайн інтер’єрів і обладнання»
Понеділок, 05 березня 2018 10:53

У ЧДТУ відкрилася виставка «Дизайн інтер’єрів і обладнання»

Свої унікальні проекти представили на експозиції студенти кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету.

Повідомляє Діловий регіон

За словами  завідувача кафедри дизайну ЧДТУ Наталії Романенко, це вже четверта виставка, яка демонструє таланти і креативність студентів вишу.

У свою чергу, старший викладач кафедри дизайну Григорій Депутат закцентував на стрімкому розвитку спеціальності «дизайн».

– Кафедра дизайну невпинно розвивається і неозброєним оком можна помітити, як стрімко зростає рівень наших дизайнерів, – зазначив Григорій Іванович. - Сьогодні роботи викладачів і студентів Черкаського державного технологічного університету посідають призові місці у різноманітних архітектурних і дизайнерських конкурсах та привертають увагу спільноти на місцевих, всеукраїнських та міжнародних виставках. До того ж, випускники кафедри дизайну не мають жодних проблем із працевлаштуванням та навіть відкривають власні підприємства.

На виставці  «Дизайн інтер'єрів і обладнання» представлена не лише графіка, а й робота у матеріалі.

 - Кафедра дизайну приємно дивує талановитими роботами викладачів і студентів та нестримним прагненням до розвитку й вдосконалення, – наголосив ректор ЧДТУ Олег Григор. –  У наш час важко уявити жодне підприємство без професійного дизайнера, відтак, ця спеціальність дуже перспективна та конкурентоспроможна на ринку праці.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/u-chdtu-vidkrylasya-vystavka-dyzayn-interyeriv-i-obladnannya


(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/u-chdtu-vidkrylasya-vystavka-dyzayn-interyeriv-i-obladnannya