Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Свято закоханих в ЧДТУ відзначили креативним флешмобом
Четвер, 15 лютого 2018 12:48

Свято закоханих в ЧДТУ відзначили креативним флешмобом

Сьогодні у Черкаському державному технологічному університеті панує особлива святкова атмосфера романтики та любові. Про походження Дня Всіх закоханих, про традиції, цікаві історії та особливості святкування йшлося у студентській радіогазеті «День Святого Валентина».

Інформує сайт Новини Черкас

Студентська рада ЧДТУ цього дня організувала особливий  романтичний флешмоб, під час якого кожен бажаючий міг не лише залишити своє зізнання на великому плакаті у холі першого корпусу,  а й «повінчатися» зі своєю половинкою у спеціально створеній студентами факультету електронних технологій та робототехніки капличці. Справжній «студентський пастор» засвідчував бажання пар поєднати серця, а після урочистої церемонії вручав Сертифікат закоханих половинок, Сертифікат найкращих друзів, або Сертифікат найліпших подружок.