Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ пройшли практику на ДП НВК «Фотоприлад»
Четвер, 01 лютого 2018 09:37

Студенти ЧДТУ пройшли практику на ДП НВК «Фотоприлад»

Нещодавно студенти кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій Черкаського державного технологічного університету пройшли практику на державному підприємстві« Фотоприлад». ЧДТУ має багаторічний та плідний досвід взаємовигідної співпраці з ДП НВК «Фотоприлад».

Інформує суспільно-політична онлайн газета «Новини Черкас»

Студенти побували на виробничій екскурсії науково-виробничого комплексу, в межах якої їм продемонстрували потужності підприємства: показали механічні цехи, ознайомили з виробничим обладнанням, оснасткою та технологічними процесами обробки та виготовлення корпусних виробів. У оптичних цехах студенти побачили технологію виробництва оптичних деталей (лінз, призм, дзеркал тощо) і їх обробку.