Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ засяяла новорічна ялинка
П'ятниця, 22 грудня 2017 10:58

У ЧДТУ засяяла новорічна ялинка

В Черкаському державному технологічному університеті започаткували нову святкову традицію – щорічно в День Святого Миколая,  19 грудня,  офіційно відкривати в головному корпусі навчального закладу новорічну ялинку.

Інформує видання ВиЧерпно, посилаючись на прес-службу ЧДТУ

Цього року, вперше за всю історію існування вишу, кожний факультет  підготував ялинкові прикраси. Цими новорічними іграшками зі щирими найкращими побажаннями керівництво, декани та голови Студентських рад факультетів ЧДТУ прикрасили святкову університетську красуню.

− Сьогодні в нас з`явилася ще одна традиція, а чим більше традицій в університеті, тим він потужніший. Ця святкова ялинка − символ нашого колективу, символ нашої дружності, згуртованості та єдності, − зазначив у вітальному слові ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор.

Почесними гостями заходу стали почесний професор Черкаського державного технологічного університету, багаторічний партнер навчального закладу, директор компанії «Novruz-AZ» Айдин Новрузов та директор Смiлянського промислово-економiчного коледжу ЧДТУ Володимир Шиян.

Справжнісінький новорічний настрій чарівними колядками і проникливою грою на бандурі створили сестри Мамалиги: заслужена артистка України Наталка Мамалига та Лариса Мамалига, завдяки працівникам Центру студентського розвитку та культурних програм та за сприяння профспілкового комітету ЧДТУ.