Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відбулася акція "Чобіток Святого Миколая"
П'ятниця, 15 грудня 2017 10:46

У ЧДТУ відбулася акція "Чобіток Святого Миколая"

Напередодні новорічних свят, за ініціативи кафедри дизайну, зокрема спеціалізації "Дизайн одягу" у Черкаського державного технологічного університету відбулася низка заходів пов’язаних єдиною ідеєю – створення сувенірної продукції за принципом ре-дизайну.

Інформує видання Прес-центр, посилаючись на прес-службу ЧДТУ

Така акція проходила трьома етапами. Минулого тижня, 7 грудня, відкрилася виставка творчих студентських робіт спеціалізації "Дизайн одягу". 12 грудня до майстер-класу із виготовлення святкових чобітків, долучилися представники і представниці різних кафедр університету. Під час творчої майстерні кожен мав можливість виготовити чобіток власного дизайну, отримати задоволення від самого процесу та, звичайно, від результату. Завершальним заходом в межах акції став ярмарок-розпродаж святкових чобітків у фойє першого корпусу університету 14 грудня.

– Всі чобітки виготовлені студентами та викладачами власноруч. Найбільше були задіяні студенти 1-2 курсів, адже на маленькому чобітку вони відпрацьовують близько 20 операцій за фахом,− зазначила доцент кафедри дизайну Лагода Оксана Миколаївна.

Свято вдалося! І учасникам, і організаторам – сподобалося.

Всі зароблені кошти будуть використані на розвиток швейної лабораторії кафедри дизайну.