,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ обговорювали глобальне партнерство в умовах децентралізації
Середа, 04 жовтня 2017 09:35

У ЧДТУ обговорювали глобальне партнерство в умовах децентралізації

Днями за ініціативи кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету відбувся круглий стіл «Глобальне партнерство суспільних інститутів для забезпечення сталого розвитку в умовах децентралізації». Науковий захід об’єднав навколо важливих, актуальних проблем забезпечення сталого розвитку представників різних суспільних інститутів: науковців, практиків, представників органів влади, фахівців фінансових установ, громадських організацій та координаторів міжнародних проектів.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

На початку зібрання перший проректор Черкаського державного технологічного університету Євген Ланських від імені ректора ЧДТУ Олега Григора висловив подяку всім гостям, партнерам і учасникам круглого столу та виразив сподівання на плідну працю, яка надасть можливості для розробки нових наукових напрямків, а надалі й практичної їх реалізації для забезпечення сталого розвитку нашої держави в умовах децентралізації.

- У наш час в Україні відбувається велика кількість реформ, які запроваджує уряд, і, разом з тим, інтеграція України в євроспільноту вимагає забезпечення стабільного сталого розвитку в умовах децентралізації, яка відбувається нині на теренах нашої держави, - зазначив Євген Ланських. - Тому, мета цього зібрання є досить важливою і надзвичайно приємно, що саме науковці Черкаського державного технологічного університету беруть участь у розробці стратегій та заходів і дійсно забезпечують розвиток нашої держави, сталий постійний розвиток, поступовий рух вперед  тим самим сприяють ефективній інтеграції України в євроспільноту, як справжнього партнера рівного собі, як рівноцінного партнера з Євросоюзу.

Учасники круглого столу обговорювали питання успішності реформи децентралізації, ролі різних інститутів у процесі забезпечення сталого розвитку на засадах партнерства та кооперації.

Зі змістовними практично орієнтованими доповідями виступили гості заходу: начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби  в Черкаській області Тетяна Велько, начальник Управління планування регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко, регіональний координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Ганна Бабкова та інші. Зі свого боку науковці – представники ЧДТУ в своїх виступах обґрунтували роль університету в забезпеченні сталого розвитку як на локальному рівні, так і в глобальному масштабі.

На засадах конструктивного діалогу учасниками визначено коло проблем, що постають на порядку денному та які можливо вирішити тільки спільними зусиллями. Представники різних установ були одностайні в тому, що сталий розвиток неможливий без налагодження на глобальному, регіональному та місцевому рівнях всеохоплюючих партнерських відносин між суспільними інститутами, які побудовані на єдиних принципах і цінностях, орієнтованих на задоволення інтересів людства і планети.

На завершення обговорення проблематики круглого столу учасниками сформовано спільний план дій по реалізації порядку денному та досягненню цілей сталого розвитку в межах повноважень та можливостей кожної установи та кожного учасника зокрема.

Як підсумок, д.н. держ. упр., професор, завідувач кафедри фінансів Ірина Гончаренко підкреслила, що роль кожного інституту в забезпеченні сталого розвитку важлива, проте найголовніше – це люди та партнерські відносини між ними.