Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Із цього навчального року в ЧДТУ готуватимуть фахівців за багатьма новими спеціальностями
Четвер, 07 вересня 2017 10:19

Із 2017-2018 навчального року в Черкаському державному технологічному університеті розпочинається підготовка фахівців з п’яти нових спеціальностей за бакалаврським освітнім рівнем, та із восьми – за рівнем магістра.

Про це виконуючий обов’язки ректора ЧДТУ Олег Григор повідомив на урочистих зборах із нагоди початку нового навчального року, — інформує видання ВиЧЕрпно, посилаючись на прес-службу університету.

Зокрема, розпочинається підготовка фахівців за бакалаврським освітнім рівнем із п’яти нових спеціальностей, за якими ЧДТУ отримав ліцензію на освітню діяльність:

032 Історія та археологія;

033 Філософія;

126 Інформаційні системи та технології;

232 Соціальне забезпечення (до речі ця спеціальність показала найкращий результат кількості бюджетних місць серед новачків — 12 студентів ЧДТУ);

281 Публічне управління та адміністрування.

Вісім спеціальностей з підготовки фахівців за магістерським освітнім рівнем є також новими для ЧДТУ, зокрема:

032 Історія та археологія;

033 Філософія;

075 Маркетинг;

126 Інформаційні системи та технології;

181 Харчові технології;

232 Соціальне забезпечення;

241 Готельно-ресторанна справа;

275 Транспортні технології (автомобільний транспорт).

Загальний   контингент  студентів університету  усіх форм навчання на початок нового навчального року становить 4615 осіб. Заочна форма навчання1154 осіб, денна — 3461 особа.

У минулому навчальному році було підготовлено й  випущено  загалом 337 магістрів, 403 спеціалісти. 1178 юнаків і дівчат отримали дипломи бакалавра. Загалом, це 1971 молодих фахівців. Із них 252 отримали дипломи з відзнакою.