Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відзначили найкращих працівників та студентів вишу
Четвер, 16 березня 2017 09:47

У ЧДТУ відзначили найкращих працівників та студентів вишу

З нагоди 57-річчя Черкаського державного технологічного університету у стінах вищого навчального закладу відбулося вручення нагород сумлінним співробітникам та активним студентам. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі вишу.

Цьогоріч ЧДТУ виповнюється 57 років — це шлях, який подолав освітній заклад від Черкаського загальнотехнічного факультету Київського технологічного інституту харчової промисловості до самостійного, державного технологічного вишу ІV рівня акредитації.

Після промов та привітань розпочалася урочиста частина нагородження “Почесними грамотами”, “Грамотами” та “Подяками” ЧДТУ працівників та студентів університету.