,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ готуватимуть фахівців з управління ІТ-проектами
П'ятниця, 10 березня 2017 13:18

У ЧДТУ готуватимуть фахівців з управління ІТ-проектами

У Черкасах готуватимуть фахівців з управління ІТ-проектами. Про це повідомляють у Черкаському прес-клубі, інформує Провінція

- Ми розпочинаємо підготовку магістрів за новою спеціальністю «управління ІТ-проектами», - повідомив ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор. – ЧДТУ готуватиме керівників проектів та програм у сфері інформаційних технологій, що зможуть здійснювати управління ІТ-компаніями, управління проектами і програмами у сфері інформаційних технологій керувати ІТ проектами і програмами в різних сферах економіки. Навчання – на денній формі – триватиме 1 рік і 6 місяців. 

За словами декана факультету інформаційних технологій та систем ЧДТУ Ірини Трегубенко, під час навчання студенти вивчатимуть новітні технології  управління проектами Scrum та Agjle, можливості використання для ефективного управління проектами сучасних баз даних, впровадження нових інформаційних технологій на підприємствах та організаціях, технології створення та управління start-up проектами у сфері інформаційних технологій, а також опановуватимуть кібербезпеку та захист інформації.