Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Роботи воїнів–художників презентували у Черкасах
Понеділок, 18 квітня 2016 11:04

Роботи воїнів–художників презентували у Черкасах

Мультимедійний хаб АНТЕНА

Роботи воїнів–художників презентували у Черкасах

Виставка «Мистецтво жити» - підсумок соціально-мистецького проекту, започаткованого у жовтні 2015 року. Проекти тривав протягом шести місяців: з 3 жовтня 2015 року до квітня 2016 року. Метою занять була трансформація негативних почуттів та емоцій учасників бойових дій у позитивне світле, мирне русло нашого життя, а також часткового зняття емоційної напруги та психологічного розвантаження.

У проекті взяли участь більш ніж 60 героїв АТО. У роботах, представлених на виставці, відображений двосторонній світ людини – бійця, який виконував свій обов’язок громадянина – захищав свою країну, та людини – чоловіка, батька, який мріє про щасливе життя, родину, улюблену справу. Оскільки війна – це неприродній процес, який впливає на психічний стан кожної людини, тому в роботах «мистецтво жити» перемагає.