,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Три черкаські виші потрапили до сотні найкращих в Україні
Четвер, 14 квітня 2016 15:39

Три черкаські виші потрапили до сотні найкращих в Україні

Нова Доба

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

Станом на квітень 2016 року до бази даних Scopus включено 128 вищих навчальних закладів України, що на 8 вищих навчальних закладів більше ніж у вересні 2014 року. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту Освіта.ua.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань. Згідно з даними рейтингу, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Шевченка — 73 (72 у попередньому рейтингу), Харківський національний університет ім. Каразіна — 57 (52) та Львівський національний університет ім. Франка — 46, що за рахунок більшої кількості публікацій та цитувань посунув з третьої сходинки Одеський національний університет ім. Мечникова.

П’яту та шосту сходинку посідають Чернівецький національний університет ім. Федьковича (44) та НТУУ «Київський політехнічний інститут» (38). Донецький національний медичний університет ім. Горького (37), Дніпропетровський національний університет ім. Гончара (33) та НТУ «Харківський політехнічний інститут» (33) посіли 7,8 та 9 місце рейтингу відповідно. 10-те місце посідає Національний університет «Львівська політехніка», що має 30 пунктів за індексом Гірша.

У сотню найкращих потрапили й черкаські виші: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького (21 позиція), Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (50 позиція), Черкаський державний технологічний університет (95 позиція).
На 116 позиції знаходиться Уманський національний університет садівництва

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2016 року