,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Міськрада уклала меморандум про співпрацю з ЧДТУ
Понеділок, 27 травня 2024 11:46

Міськрада уклала меморандум про співпрацю з ЧДТУ

У середу, 22 травня ц.р., року Канівський міський голова Ігор Ренькас та ректор ЧДТУ Олег Григор підписали Меморандум про співпрацю між Черкаським державним технологічним університетом і Канівською міською радою. Про це повідомляє Прочерк, посилаючись на сайт Канівської міськради.

Відповідно до укладеного Меморандуму установи співпрацюватимуть задля максимальної реалізації та розвитку творчого, науково-дослідницького, економічного та культурологічного потенціалу учнівської молоді Канівської територіальної громади.

Основними напрямами співробітництва визначають

• стимулювання громадської та соціальної активності молоді;

• національно-патріотичне виховання;

• розвиток підприємницьких та творчих ініціатив,

• молодіжного та дитячого туризму;

• підтримку молодіжного підприємництва;

• розвиток національної культури і її популяризацію серед молоді,

• підтримка творчих молодіжних ініціатив;

• проведення спільних освітніх заходів, семінарів, конференцій, ділових зустрічей, круглих столів з актуальних питань технологічних, природничих та гуманітарних дисциплін.

- Зустріч була дуже змістовною і продуктивною. Всі запити і потреби детально обговорили. Адміністрація університету, запропонувала цікаві варіанти співпраці, які враховують інтереси обох сторін. Ми хочемо підвищити якість освіти у нашій громаді, щоб школярі отримували сучасні конкурентні знання, тому маємо багато ідей щодо нашої співпраці, - зазначив Ігор Ренькас.

Цього ж дня ректор ЧДТУ Олег Григор вручив міському голові Ігорю Ренькасу та заступнику міського голови Тетяні Жівотовій подяки ЧДТУ за активну національно-патріотичну та громадянську позицію, активну партнерську співпрацю з Черкаським державним технологічним університетом у межах регіонального освітньо-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині».

Випускникам шкіл Канівської МТГ були представлені всі спеціальності ЧДТУ в рамках регіонально-просвітницького проєкту.