Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відкрили АртХаб: тут виступатимуть і збиратимуть донати на ЗСУ (ВІДЕО)
Середа, 20 грудня 2023 10:54

У ЧДТУ відкрили АртХаб: тут виступатимуть і збиратимуть донати на ЗСУ (ВІДЕО)

Вірші, пісні, чай та солодощі. У Черкаському державному технологічному університеті відкрили АртХаб. Ідея виникла за часів відключень світла. Інформує власкор ВІККА.

Під час блекаутів студенти проводили вечори в затишній атмосфері, де кожен міг продемонструвати свій талант. Так виникла ідея вільного мистецького простору.

АРТЕМ АНТОНЕВИЧ, ГОЛОВА ІВЕНТ ДЕПАРТАМЕНТУ
У віршах кожен бачить своє. Коли ти читаєш один твір, кожен сприймає по різному. Коли ти можеш поділитися своїми віршами, це для когось може стати музою, або когось розчулити, хтось згадає якісь свої події.

Єдине табу у новому артпросторі – мова окупанта. В усьому іншому творчість молоді буде різноманітна.

МАРИНА СЕВЕРИНЧУК, ОРГАНІЗАТОРКА
Літературний клуб у нас запланований, зустрічі з цікавими, творчими людьми, митцями Черкас і не тільки. От власне, стартуємо.