Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студрада ЧДТУ ініціює збір коштів на дрон для підрозділу, в якому захищає країну випускник університету
Понеділок, 21 серпня 2023 09:58

Студентська рада Черкаського державного технологічного університету ініціює збір коштів на дрон DJI Mavic 3T для 79 бригади ДШВ, у якій захищає країну від російського агресора випускник факультету економіки та управління. Йдеться на сайті Управління освіти і науки Черкаської ОВА.

Студентська молодь заохочує долучитися будь-яким внеском, адже успіх на полі бою дедалі більше залежить від використання дронів.

– Пам'ятаймо, що той, хто панує в небі, володіє ініціативою на землі. Не даймо ворогу жодного шансу! Приєднуйтеся до збору, нехай палає в них, а не в нас! – закликає Студрада ЧДТУ.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОНАТІВ

Монобанк (банка) - https://send.monobank.ua/jar/A7fuYyX6FC

Приватбанк: 4731219632027623 (Король С.М.)