Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У Черкаському державному технологічному університеті обрали ректора
П'ятниця, 26 травня 2023 12:32

У Черкаському державному технологічному університеті обрали ректора

У Черкаському державному технологічному університеті завершилися вибори ректора. Олега Григора підтримали 81,4% виборців, а це 372 голоси «за». Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби». За словами голови виборчої комісії Василя Загороднього, вибори пройшли спокійно та без порушень.

− Дільниця відкрилася рівно о 9.00. Найбільша явка виборців була до 13.00, виборча дільниця працювали до 15.00. Жодних звернень, заяв чи скарг на адресу виборчої комісії не було, − зазначив Василь Володимирович.

Усього за списками було 457 виборців, скільки ж виготовити й бюлетенів. У голосуванні взяли участь 413 осіб, серед яких проголосували «за» 372 особи, «проти» − 37, недійсні – 4 бюлетені.