,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У Черкасах відзначили річницю заснування єдиного в області технологічного університету
П'ятниця, 17 березня 2023 12:36

У Черкасах відзначили річницю заснування єдиного в області технологічного університету

Перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко взяв участь в урочистостях з нагоди 63 річниці заснування ЧДТУ та вручив почесні грамоти викладачам. Про це повідомляє «Черкаська обласна рада».

Посадовець зауважив, що люди, які створюють інновації в різних сферах зможуть якісно змінити країну.

- ЧДТУ готує спеціалістів із різних сфер, деякі спеціальності можна здобути лише тут. Педагогічний колектив дає своїм студентам якісну базу, на основі якої вони розвиваються і створюють власні розробки, патентують їх, займаються ґрунтовними науковими працями в різних галузях тощо. Все це згодом може знадобитися для відновлення й розвитку нашої країни. Тож щиро бажаю їм успіхів на цьому шляху. А ми зі свого боку будемо всіляко підтримувати талановитих черкащан та перспективний заклад освіти, - прокоментував Роман Сущенко.

Довідково, історія ЧДТУ починається в 1960 році з Черкаського загальнотехнічного факультету Київського технологічного інституту харчової промисловості. За роки свого становлення університет завдяки потужному кадровому потенціалу та накопиченому досвіду навчальної, наукової та виховної роботи перетворився на провідний науково-педагогічний центр з підготовки висококваліфікованих кадрів. Останні роки входить до топових рейтингів кращих університетів і постійно покращує свої показники.