,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Науковиці ЧДТУ стали призерками І Міжнародного наукового Чемпіонату країн Європи, Азії та Африки
Понеділок, 06 березня 2023 09:45

Науковиці ЧДТУ стали призерками І Міжнародного наукового Чемпіонату країн Європи, Азії та Африки

У лютому в Об’єднаних Арабських Еміратах, м. Дубаї, проходив І Міжнародний науковий Чемпіонат країн Європи, Азії та Африки, участь у якому взяли і науковиці Черкаського державного технологічного університету. Про це повідомляє «Дзвін» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.

До заходу, організованому Міжнародним історико-біографічним інститутом (The International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing), долучилися 1027 учасників із 59 країн світу. Загалом роботи подали з 36 галузей науки, 216 науковців отримали нагороди. За результатами міжнародного Чемпіонату, Україна посіла почесне 11 місце.

З метою популяризації наукової діяльності Черкаського державного технологічного університету у міжнародних рейтингах, формування зв’язків ЧДТУ з міжнародними науковими організаціями, доцентка кафедри хімічних технологій та водоочищення Мирослава Коваль та професорка кафедри дизайну Наталія Романенко взяли участь у командному змаганні Чемпіонату в галузі «Технічні науки». Представлена ними на конкурс наукова робота «Waste water recycling in textile dyeing technologies» (Рециркуляція стічної води в технологіях фарбування текстильних матеріалів) відзначена, як одна із кращих, а Мирослава Коваль і Наталія Романенко стали бронзовими призерами конкурсу та нагороджені відповідними дипломами.