,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ збирають кошти та матеріал для виготовлення окопних свічок
П'ятниця, 18 листопада 2022 12:07

Студенти ЧДТУ збирають кошти та матеріал для виготовлення окопних свічок

У ЧДТУ стартувала акція з виготовлення окопних свічок для ЗСУ. Як повідомила голова Студентської ради Черкаського державного технологічного університету Ольга Басараб, студенти планують виготовити щонайменше 100 свічок і відправити їх на передові позиції, на Бахмутський напрямок. Про це повідомляє «Про все».

– Ініціатива виникла після розмови з волонтерами, які їздять у одні з найгарячіших точок. Вони розповіли, наскільки на передових позиціях необхідні окопні свічки, – розповідає Ольга Басараб. – Ми оголосили збір матеріалів для свічок (бляшанки (з-під консерв), свічки (нові або старі, великі чи маленькі, але тільки воскові), коробки з гофрованого картону (з великими сотами) або картон. Тож всі бажаючі можуть долучитися до нашого збору за посиланням https://send.monobank.ua/jar/AWbfHaEtDU.

Свічки ми плануємо виготовляти доти, доки у них буде потреба. І плануємо розширювати види нашої допомоги військовим. Раніше ми уже збирали кошти на ліки, воду та продукти. На прохання військових, купували корм для тваринок, які залишились без домівок. Збирали кошти на автомобілі, біноклі. Також збираємо теплі речі студентам, які знаходяться на передовій, кошти на плитоноски та бінокуляр.