Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ЧДТУ запрошує черкащан до участі у творчих конкурсах (відео)
Середа, 30 березня 2022 09:42

ЧДТУ запрошує черкащан до участі у творчих конкурсах (відео)

У Черкаському державному технологічному університеті тривають творчі конкурси, оголошені відділом студентського розвитку та культурних програм. До участі у конкурсі патріотичного малюнка «РАШИЗМУ – НІ! НАБЛИЖАЄМО ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ» та в літературному конкурсі «КРИЛА УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ» тепер запрошують долучатись і охочих містян та жителів Черкащини.

Про це інформує видання Прочерк.

Конкурсні роботи надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: none; font-size: 14px; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; text-decoration-line: none; line-height: 15px; color: rgb(152, 0, 0); font-family: Arial, Helvetica, FreeSans, sans-serif; text-align: justify;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (малюнки до 8 квітня 2022 року, літературні твори  до 15 квітня 2022 року включно) або передавати особисто у Відділ студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ (корпус № 2, каб. 216).