Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У боях за Україну загинув студент черкаського університету
Четвер, 17 березня 2022 13:37

У боях за Україну загинув студент черкаського університету

Стрілець-зенітник, старший солдат Збройних сил України, студент заочної форми навчання спеціальності “Лісове господарство” Черкаського державного технологічного університету Віктор Стецьків загинув 25 лютого в місті Яготин на Київщині.

Про це, посилаючись на пресслужбу університету, пишуть «Вісті Черкащини».

44-річний Віктор Стецьків, уродженець Самбірщини, з 1996 року проживав у селі Трушівці Чигиринської міської територіальної громади, працював помічником лісничого, майстром Трушівського лісництва ДП “Чигиринське лісове господарство”. У 2016 році Віктор Стецьків вступив до лав Збройних сил України добровольцем, а з 2017 року захищав суверенність держави на Сході країни.

25 лютого 2022 року Віктор Стецьків загинув під час виконання бойового завдання із прикриття повітряного простору, потрапивши під обстріл ворожого вертольоту. 4 березня 2022 року у селі Спас Старосамбірської громади на подвір’ї храму Святих Апостолів Петра і Павла відбулося велелюдне прощання з Героєм Віктором Стецьківом.

У чоловіка залишилася донька Софія Стецьків, яка навчається на третьому курсі спеціальності “Соціальне забезпечення” факультету гуманітарних технологій ЧДТУ.