Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У черкаських університетах відновили навчання
Четвер, 17 березня 2022 08:49

У черкаських університетах відновили навчання

Від 14 березня у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького та Черкаському державному технологічному університеті відновили навчання.

Про це повідомляє 18000, посилаючись на пресслужби навчальних закладів.

“Навчання здобувачів вищої освіти всіх курсів та рівнів відповідно до затвердженого розкладу відбуватиметься в дистанційній формі”, – зазначили в пресслужбі ЧДТУ.

У ЧНУ також відновили навчання. Студенти отримуватимуть освіту в дистанційному форматі.

“Для студентів випускних курсів будуть створені оптимальні умови для завершення навчання та проведення атестації здобувачів. Для студентів невипускних курсів, за необхідності, будуть внесені зміни до індивідуальних навчальних планів, наприклад, перенесення практик на наступні семестри навчання”, – пояснили в пресслужбі Черкаського національного.

Додають, що в разі погіршення ситуації навчальний процес знову призупинять.

Нагадаємо, з 28 лютого в усіх навчальних закладах країни було призупинене навчання через повномасштабне вторгнення російський військ в Україну.

За рекомендацією МОН, із 14 березня освітній процес відновили в 13 областях.