Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ЧДТУ і Черкаський політехнічний коледж підписали договір про співпрацю
П'ятниця, 10 грудня 2021 08:41

ЧДТУ і Черкаський політехнічний коледж підписали договір про співпрацю

Днями ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та директор Черкаського політехнічного фахового коледжу Руслан Красовський скріпили підписами Угоду про співробітництво двох закладів освіти. Про це інформує Нова Доба, посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.

Відповідно до укладеної угоди партнери докладатимуть спільні зусилля для поєднання й ефективного використання науково-освітнього потенціалу університету та коледжу, організації практики, стажування та заходів із підвищення кваліфікації для студентів та науково-педагогічних працівників. Відтак, колективи освітніх установ співпрацюватимуть над створенням належних умов та механізмів для системного співробітництва в освітній та науковій сферах.