Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Лариса Кошова привітала студентів ЧДТУ з новим навчальним роком
Вівторок, 31 серпня 2021 16:17

Лариса Кошова привітала студентів ЧДТУ з новим навчальним роком

На площі Знань Черкаського державного технологічного університету відбулася інавгурація нового 2021-2022 навчального року. Студентів і викладачів привітала заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

«Вітаю всіх із початком нового навчального року. Вибір професії завжди є важливим етапом у житті кожного з нас, адже це рішення веде нас по життю. Я вірю, що кожен із вас, студенти, зробив правильний вибір. Ви всі талановиті та здібні, але, щоб досягнути чогось у житті, треба активно працювати. Тому бажаю вам наснаги досягти найвищих цілей і реалізувати ваші мрії. Бажаю здобути професію і працювати в нашій області, щоб разом її розвивати», – сказала заступниця голови Черкаської ОДА.

Лариса Кошова з ректором університету Олегом Григором привітала першокурсників і вручила їм інавгураційні сертифікати.

«Дякую, дорогі студенти, що довірилися нам і обрали наш університет. Бажаю вам сповна здобути знання, щоб у майбутньому успішно працювати за обраною вами професією. Будьте самобутніми та щасливими», – привітав студентів Олег Григор.

На святі вшанували пам’ять загиблих учасників АТО та ООС, серед яких були і студенти ЧДТУ.