,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкаська науковиця взяла участь у тренінгу від Корпусу Миру США, Української Волонтерської Служби та Міністерства молоді та спорту
П'ятниця, 20 серпня 2021 09:32

Черкаська науковиця взяла участь у тренінгу від Корпусу Миру США, Української Волонтерської Служби та Міністерства молоді та спорту

З 16 по 18 серпня 2021 року у місті Київ пройшов тренінг «Волонтерський менеджмент у молодіжних проєктах», організований Корпусом Миру США в Україні та Українською Волонтерською Службою за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Черкаський державний технологічний університет на заході представляла завідувачка кафедри соціального забезпечення Інна Журба.

Про це, посилаючись на пресслужбу ЧДТУ, пише ChesnoNews.

Учасників тренінгу організатори обирали серед великої кількості заявок шляхом конкурсного відбору.

Упродовж триденного тренінгу учасники розбирались в основах волонтерства та його законодавчих аспектах, вивчали трикутник проблем та знайомились із особливостями організації циклу волонтерського менеджменту та кращими міжнародними й національними практиками роботи з волонтерами.

Своїм досвідом відбору, адаптації та мотивації волонтерів, використанні інструментів взаємодії з ними ділились із колегами тренери з Корпусу Миру США в Україні та Української Волонтерської Служби.

— Подібні тренінги вкрай необхідні, адже методики, які вдалось опанувати протягом цих днів, ми обов’язково будемо використовувати в процесі навчання студентів спеціальності «Соціальне забезпечення»,  — зазначила Інна Олександрівна.