Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ЧДТУ підписав договір про співпрацю з Драбівською громадою
Вівторок, 18 травня 2021 10:39

ЧДТУ підписав договір про співпрацю з Драбівською громадою

Задля інвестиції в успішне майбутнє регіону Черкаський державний технологічний університет підписав Договір про співпрацю з Драбівською селищною радою Черкаської області та шістьма освітніми закладами Драбівської громади. Про це інформує Нова Доба, посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.
Договір про співпрацю між ЧДТУ та виконавчим комітетом Драбівської селищної ради в межах Дня ЧДТУ 12 травня підписали ректор університету Олег Григор та голова Драбівської територіальної громади Світлана Орел. Така співпраця передбачає максимальну реалізацію, розвиток творчого та науково-дослідницького потенціалу молоді, економічного та культурологічного потенціалу громади. За словами ректора ЧДТУ Олега Григора, нині освіту в провідному технологічному закладі вищої освіти регіону здобувають вихідці з Драбівської громади, та, об’єднавши зусилля зараз, можна залучити якомога більше активної молоді навчатись, жити та працювати на рідній землі, а перспективну освіту зробити запорукою успішного майбутнього громади. – Я пишаюся тим, що кожен третій випускник нашого університету  працевлаштовується в Черкасах та Черкаській області. Завдання кожної громади – створити конкурентні робочі місця. Наше ж завдання – підготувати фахівців своєї справи, справжніх професіоналів. Ми вивчаємо ринок потреб, аби забезпечувати Черкащину саме тими спеціальностями, які необхідні для розвитку кожної громади, – зауважив Олег Григор. Голова Драбівської громади Світлана Орел саме якісну освіту вважає одним із пріоритетів розвитку своєї молодої громади: – Надзвичайно сумно, коли розумна, активна молодь з України виїжджає закордон. Для держави, яка тільки-но стала на шлях розвитку, це велика проблема. Тому мені дуже імпонують слова «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» й ініціатива Черкаського державного технологічного університету. Сподіваюсь, що підписання нашого Договору про співпрацю стане поштовхом і для інших громад, адже це можливість залишити наших дітей жити і працювати на благо Черкащини. Відповідно до підписаного договору, партнери спільними зусиллями стимулюватимуть громадську та соціальну активність молоді, зокрема національно-патріотичне виховання; розвиток молодіжного та дитячого туризму; популяризацію здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом серед молоді; розвиток національної культури та її популяризацію серед молоді; підтримку творчих молодіжних ініціатив;   розвиток підприємницьких ініціатив молоді Драбівської громади; соціальну підтримку та соціально-правовий захист молоді; організацію та проведення конференцій, презентацій, круглих столів, виставок тощо.

Цього ж дня університет уклав ряд договорів про співпрацю із закладами освіти Драбівської громади: Драбівським навчально-виховним комплексом «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради Черкаської області (директор – Людмила Бугай), закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  с. Бойківщина Драбівської селищної ради Черкаської області (директор – Михайло Ярошенко), закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н. Степаненка c. Нехайки Драбівської селищної ради Черкаської області (директор –  Надія Кузьменко), закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів c. Білоусівка Драбівської селищної ради Черкаської област (директор – Наталія Кулик), закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів c. Перервинці Драбівської селищної ради  Черкаської області (директор – Людмила Козоріз), закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів c. Золотоношка Драбівської селищної ради Черкаської області (директор – Ольга Канай).