,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відбувся філософський онлайн-форум присвячений COVID-19
Понеділок, 23 листопада 2020 11:41

У ЧДТУ відбувся філософський онлайн-форум присвячений COVID-19

Напередодні Всесвітнього дня філософії всьоме кафедра філософських і політичних наук Черкаського державного технологічного університету об’єднала зацікавлених філософією та соціальними процесами людей на вже традиційному Філософському форумі. Про це повідомляє «Дзвін» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.

Тема цьогорічного Форуму «Екзистенційні виклики COVID-19: філософія в пошуках сенсів», зумовлена ситуацією у світі, заохотила сотню учасників із різних куточків країни долучитися до онлайн-зустрічі.

Пандемія в світі викликала до життя суттєві соціальні зрушення, звичні устої зазнали принципових змін, як екзистенційних, так і ментальних, філософи багатьох країн опинилися в стані необхідного тлумачення таких процесів і формування нових сенсів і цінностей, зауважила завідувачка кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ Анжела Бойко.

Традиційно Форум відбувався за кількома дискусійними панелями: Соціологічна: COVID-19 в системі суспільних викликів; Філософська: COVID-19 як тест практичної філософії; Політична: COVID-19 як перевірка соціальної відповідальності.

У заході взяли участь відомі філософи, соціологи, політичні експерти України, серед яких політичні експерти Андрій Єрмолаєв та Віктор Щербина та знаний український соціолог, доктор філософських наук, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), професор кафедри соціології Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» Володимир Паніотто.