,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Ректор ЧДТУ Олег Григор запрошує 20 травня до онлайн діалогу (відео)
Вівторок, 19 травня 2020 09:42

Ректор ЧДТУ Олег Григор запрошує 20 травня до онлайн діалогу (відео)

    Зважаючи на роботу Черкаського державного технологічного університету в дистанційному режимі, ректор ЧДТУ Олег Григор записав відеозапрошення до спілкування у форматі онлайн-діалогу «ЧДТУ: абітурієнт – університет – студент», що відбудеться у середу, 20 травня, о 14:00 на офіційній сторінці ЧДТУ в Instagram. Про це повідомляє «Прочерк» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.

   – Під час нашої зустрічі ми розглянемо питання як вступати до університету, умови навчання, проживання в гуртожитках, особливості навчання, а також із задоволенням відповімо на ваші запитання, –  заохотив до діалогу ректор ЧДТУ Олег Григор.

   Відтак, ваші запитання надсилайте на офіційну електронну адресу ЧДТУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на адресу приймальної комісії ЧДТУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ставити запитання також можна у приватних повідомленнях на facebook сторінці Черкаського державного технологічного університету.

 

   Черкаський державний технологічний університет чекає на ваші запитання та на зустріч.